Gay sohbet eşcinsel erkeklerin sanal veya gerçek ortamda yazılı ve sözlü sohbet etmesidir. Ayrıca eşcinsel erkeklerin basit bir üyelikle girip sohbet edebilecekleri uygulama veya siteleri bulmak için kullanılan anahtar kelimedir.

Gay sohbette ilk sayfada olmak çok zor

Gay sohbet kelimesinde ilk sayfada olmak kelimeye olan aşırı talep yüzünden çok zor. Gey sohbet aramasında ilk sayfada olan siteler genel olarak basit sohbet scriptleri kullanmaktadır. Bu tasarım veya yazılım alt yapısı bu sitelerin ilk sayfada olmasını kolaylaştırır. Çünkü çoğu gay erkeğin aradığı genel olarak bu tür basit arayüzlerdir.

Gay sohbet projemiz için tanıtım yazıları

Değerli gay sohbet arayanları; 🤗 projemiz AngelsTurkiye çok yeni bir sohbet ortamı olduğu için amacımız tanıtım yazıları ile projemizin varlığını sizlerle duyurmak. Çünkü projemizin yazılım alt yapısı ve iletişimde sunduğu kolaylık muhteşem. Üstelik masaüstü ve mobil de bambaşka deneyim. Onlarca farklı blog sitesinde tanıtım yazıları paylaşırıyoruz. Haricen, sosyal medyada bir çok platformda yaptığımız paylaşımlarla üye toplamaya devam ediyoruz. Böylelikle ikinci hedefimiz olan 10 bin üye sayısına yaklaşmak üzereyiz.

Google reklamları gay sohbet için pahalı

Gay sohbet kelimesinin aranma marjı çok yüksek olduğu için Google reklamları büyük bütçe gerektirir. Lakin, projemizin dişe dokunur bir yer olması için bu kelimede ilk sayfada olması gerekli. Çünkü bir çok gay erkek bu kelimelerle sohbet scriptlerine ulaşmaya çalışıyor. Bu kitlenin projemize ulaşması için farklı tanıtım yazıları yazmaya devam ediyoruz. İlk sayfada sıralamaya girdiğimizde Angels inanılmaz eğlenceli bir yer olabilir. Çünkü burada sohbetten çok daha fazlasını yapabilirsin. Dilersen tamamen anonim dilersen muhteşem bir profil ile kendini binlerce insana göster. Ve üyeliğinle neler yapabileceğine mutlaka bir göz at.

Sohbet sitemize katıl ne demek istediğimizi kendin gör 🤭

Sohbet kelimesinin aratılması yüksek olduğu için onlarca site var gücüyle bu kelime çiftine SEO çalışması yaptırıyor. E tabi aynı şekilde bizler de bunu yapıyoruz. Ancak basit bir sohbet scripti olmadığı için Google burada manipüle olmuş durumda. Oysaki AngelsTurkiye’nin gey sohbet modülleri senin için inanılmaz eğlenceli bir yer. Basitçe bir üyelik açarak ne demek istediğimizi kendin gör. Görüntü görüşme ve onlarca resim yükleme opsiyonu seveceğin bir kaç özellikten bir kaçı.

Gay arkadaşlık ve gay tanışma ilk sayfada

Evet doğru, sohbet kelimesinde ilk sayfada olmak zor. Ancak gay arkadaşlık, gay arayış ve gay tanışma gibi kelimelerde projemiz ve bir çok diğer tanıtım yazılarımız ilk sayfada. Çünkü gay erkeklerin hepsi sadece gaysohbet kelime çiftini kullanarak arayışta değil. Bir kesim lgbt bireyler, gay arkadaşlık, gay tanışma gibi kelimeleri de aratıyor. Bu yüzden 10 bin üye sayısına yaklaşıyoruz. Ancak gay sohbeti kelimesinde yükselmek, hali hazırdaki üyelerimiz ve sizler için de çok daha fazla eğlence demektir. Şimdi bize katıl angelsturkiye.com

gay sohbet
Gay sohbet Angelsturkiye

Gay sohbet chat siteleri

Gaysohbet chat siteleri inanılmaz bir artışta. Ve doğal olarak bu kelime çifti sektörde de en çok aratılan kelimelerden. Hatta öyle ki bunlarda bazıları artık markalaşıp aranma terimine dönüştü. Örneğin tam sohbet, gabile sohbet, geveze sohbet kelimeleri gaysohbet kelimeleri kadar rövanşta

Gaysohbet sitesi deyince beklenti klasik IRC odaları: Beklentinin bu yönde olmasından ötürü bu kelime çiftinde ilk sayfaya gelen eşcinsel sohbet sitelerinin hepsi de aynı hizmeti veriyor. Klasik MIRC SOHBET ortamı bildiğimiz pratikliğiyle hizmet vermeye devam ediyor… Ancak isimler farklı…

MIRC’a entegre mi oldular?

Şimdi o kadar çok sohbet sitesi var ki. bunların ilk sayfada olanlarına birazdan değineceğim. Google’da ilk sayfada zaten 10 11 tane görünüyor ancak yaklaşık 60 70 tane var mıdır tam saymadım ancak bir sürü örnek bulmak mümkün. Bu farklı sohbet alan adıyla MIRC’a entegre olan bu siteler yine klasik dal.net. zurna.net vs gibi server’lara bağlı çalışıyor olabilirler. Ancak hangisi hangisine bağlı bunu da tam olarak bilemiyoruz. Sonuç olarak 3 4 farklı ana server’a bağlılar bunları girip tek tek hepsinin aynı olduğuna bakabilirsiniz.

Aslında bu hizmetlerin hepsi 90larda internet kafeler sektörünün patlamasını sağladı. Ve daha sonra internetin evlere kadar gelmesiyle yavaş yavaş azalan chat kafelerin geçim kaynağıydı. Şimdi ise internet artık evlerde ve ceplerde. Bir zamanlar özellikle MIRC uygulamasını gerektiren bu sohbet sitelerinin hepsi, artık başka başka isimler altında entegre olmuş. Bu sohbet ortamları MIRC gibi benzeri sohbet partallarına entegre çalışıyorlar.