Gay arkadaşlık siteleri ve lgbt içerikler

Cinsiyetsiz bir bakış açısı

İyi bir yazılım işçiliği

AngelsTurkiye gay sohbet platformunu oluşturmadan önce, bizim için en iyi yazılım servisini sağlayacak firmayı uzunca bir süre araştırdık.

Sonuç olarak merkezi İngiltere’de bulunan bir yazılım şirketinin son derece esnek ve güçlü yazılımını AngelsTurkiye alan adına lisansladık. AngelsTurkiye eşcinsel sohbet ve arkadaşlık sitesinde kullanmayı tercih ettiğimiz yazılım, 2001’den bu yana sürekli olarak geliştirilen ve güncellenen, kısacası bu işten çok iyi anlayan bir yazılım ekibinin desteğiyle sunulmuştur. AngelsTurkiye sohbet platformunun, tüm özelliklerinin sorunsuzca çalıştığından emin olmak için rutin kontroller yaparız. Herhangi bir hata ile karşılaştığımızda, yazılım ekibimiz bunu en kısa sürede çözmek için son derece yetkin olup, profesyonelce destek sunarlar. Bu ve benzeri lisanslı yazılım şirketleri bu tarz hizmetlerinden genel olarak geliştirme aşamasında daha kazançlı çıksalar da sürecin başlangıç ve gelişme aşamasında ücretsiz destek sunarlar.

AngelsTurkiye, güçlü hızlı ve güvenli olmak için tasarlandı.

Projemizin, javascript, jquery vb. diğer kodlama dillerini gerektiren interaktif özellikleri, dünyanın en yaygın programlama dili olan PHP tabanlı yazılımımıza, kusursuz bir şekilde entegre edilmiştir. Ayrıca projemiz için seçtiğimiz yazılımın açık kaynak kodlu olması, bilinen diğer popüler gay sohbet ve arkadaşlık sitelerinden bir hayli önde bir performans ve hatasız kullanım sağlaması için, öne çıkan en temel özelliklerden biridir. En iyisi mi? Hayır, en popüleri mi ? Hayır… Ama fikir ve oluşturmak istenen kitle bazında iyi bir başlangıç. Daha fazla detay altta

%d blogcu bunu beğendi: