Özellikleri görün

Turkiyenin en yeni gay sohbet ve arkadaşlık sitesi

AngelsTurkiye gay sohbet servisi yeni nesil özelliklerle donatılmış ücretsiz bir gay arkadaşlık ve sohbet platformudur. Yazılım mühendisliğinin son trendlerini bünyesinde barındıran projemiz sayesinde aşkı bulmak hiçte zor değil.

Emsallerinden tamamen farklı ve bağımsız bir alt yapı ile kullanıcıları ile buluşan projemiz, binlerce üye sayısına ulaştı bile. Genel olarak güncel üye sayısı, tüm kullanıcılarımıza, abartı rakamlar kullanılmadan ve sadece etkinleştirilmiş kişi sayısı baz alınarak, ilk bilgilendirme mesajıyla bildirilir. Özel bir yer arıyorsan burayı çok seveceksin

Arkadaş bulmanın en ilginç tarafları Angelsturkiye arkadaşlık sitesinde

Videolu  ve sesli görüşme sadece AngelsTurkiye’de

Özellikle ülkemizdeki gay sohbet kanallarının sıradan ve tek düze işlevselliğinden hoşlanmayanlar için, görüntülü ve sesli görüşebilecekleri bir alternatifin olması hiç fena olmaz diye düşünenlerdenseniz, Haklısınız! Ve bunu önce biz yaptık! Sesli ve görüntülü görüşme sadece AngelsTurkiye’de! Bütünleşik yazılım teknolojimiz sayesinde sistemden çıkmadan, ara yüzden ayrılmadan tek adımda sesli ve görüntülü görüşme AngelsTurkiye lgbt arkadaşlık platformunda keşfetmeni bekliyor. Tam bir eğlence plafformu olan AngelsTurkiye senin için çok özel bir yer.

3 boyutlu dünyalar

Özellikle de bir lgbt arkadaşlık sitesi için fazla banal bulabilirsiniz. Ancak gizliliğine çok fazla önem veren binlerce LGBT veya LGBT meraklı olanlar var. Bu kişilerin özellikle kendi resimlerini yüklemekten Çekinmek için hakli sebepleri olabilir. İşte tam burada 3 boyutlu dünyalar gizliliğine çok önem verenler için biçilmiş kaftan. Sanal dünyalarda oluşturduğun avatarınla diledigin gibi görünmekte özgürsün. Mehtapta turu, galeriler ve arttırılmış gerçeklik ortamlarıyla tamamen bambaşka bir platform. Belki de birileri 3 boyutlu galerilerden birinde çok özel bir resim saklamış olabilir!

angelsTurkiye_lgbt_arkadaslik_sitesi_3_d_rooms_night_tour_mehtap_turu
angelsTurkiye_lgbt_arkadaslik_sitesi_3_boyutlu_odalar
angelsTurkiye_lgbt_arkadaslik_sitesi

Uyum tablosu ve etkileşim

Sitenin en önemli özelliklerinden bir tanesi de uyum şemasıdır. Bu kendiniz için doğru partneri bulmamıza yardımcı olabilir. Zira sistemimizdeki akıllı algoritma sayesinde zihinsel ve fiziksel uyumunuz tek seferde gözler önünde.

Zamanla büyüyen kullanıcı kitlesinde kaybolma

Geçersiz kullanıcı ve resimleri kesinlikle kabul etmeden yüzde yüz gerçek kişilerden oluşan bir platform oluşturmak gayesindeyiz. AngelsTurkiye yeni başlayan bir proje olduğu için aynı anda çevrimiçi olan üye sayısı çok fazla olmayabilir. Ancak bu aşkı bulmanız için engel değil. Doğru bir mail adresi kullandıysanız doğru kişiler geldiğinde veya birileri profilinizi ziyaret ettiğinde vb diğer etkileşimler için bildirim alırsınız. Sitedeki tüm kullanıcılar yüzde yüz gerçektir aynı anda karşılaşmasanız bile ilgilendiğiniz biri de sizinle ilgilenirse gönderdiğimiz bildirimler hiçte fena olmaz. Ayrıca kullanıcı davranışlarını öğrenen algoritmamız sayesinde üyelerin mesajlarınıza dönüp dönmeyeceği ile alakalı ön bilgi edinebilirsiniz

gerçek iletişim için tüm istatislikler

Bazen böyle bir uyarı görürseniz!

Bu uyarı tamamen adil bir kullanım ortamı oluşturmak için uğraştığımızın bir göstergesidir. Sizlerde diğerlerinin en az sizin kadar açık olmasını isteyebilirsiniz. Bu filtreyi etkinleştirdiğimizde sitedeki tüm kullanıcıların siteyi kullanabilmek için admin kontrolüden geçmiş bir resim yüklemesi gerekebilir. Resim yüklemeyen kullanıcılar diğer kullanıcıların profil resimlerini görebilirler ancak tam boy görüntüleyemezler. Bu filtre, utangaç bazı üyeleri teşvik etmek ve daha adil bir platfrom oluşturmak için aldığımız basit bir önlem. Ancak şimdilik etkin değil. Zira dönem dönem aktif etmeyi planlıyoruz. Gizlilikten yana endişeniz olmasın tüm resimlerinizi gizleyebilirsiniz.

Screenshot_8