Gay arkadaşlık siteleri ve lgbt içerikler

Cinsiyetsiz bir bakış açısı

Site hakkında

Değerli ziyaretçimiz. Bu blog sitesinde bazı başka bloglarımızda uzun soluklu ele aldığımız yazıların, özetle ve çoğunlukla değişik cümlelerle ve yer yer biraz daha cürretkar ifadelerle özetlendiği yazılar  ve sadece bu blogda paylaştığımız içerikleri bulabilirsiniz. İçerik üretmeyi, web siteleri tasarlamayı ve bu web platfromlarının bize sunduklarıyla haşır neşir olmayı seviyoruz. 

Ayrıca,  blog yazmayı seviyorsanız tek bir blog platformuyla yetinmeniz zordur ve blog sistelerinden az çok anlıyorsanız WordPress ortamının, içeriği paylaşma gücünü hep istersiniz. Bizde, içeriklerimizin daha çok medya profilinde görünmesi için diğer sosyal medya platformlarımızı WordPress blogumuza bağladık. Bloglarımız yer yer, özellikle girişimci LGBT bireyler için faydalı bilgi paylaşımlarının yanı sıra, ülkemizdeki eşcinsellik olgusu, eşcinsellik farkındalığı, eşcinsel erkeklerin gay arkadaşlık uygulamalrındaki davranışları, ve genel olarak LGBT konseptli bir bakış açısıyla, kişisel düşünce ve fikirlerimizi ve amatör görsel paylaşımlarımızı da içerir.

Ayrıca kar amacı gütmeyen ve tamamen ücretsiz, pratik bir eşcinsel arkadaşlık ve tanışma platformu oluşturduk. Ve eğer kullanmak ve denemek isterseniz, ki çok seveceğinizi düşünüyoruz, size projemizle alakalı olarak şu samimi notu iletmek isteriz: Gay arkadaşlık ve tanışma uygulaması AngelsTurkiye henüz başlangıç aşamasındadır. Şu sıralar tercihiniz için özel bir yer olmasını sağlamak istediğimiz projemiz, blog yazılarımızda, Facebook, Twitter, Tumblr, Pinterest vs. gibi sosyal medya kanalarımızda tanıtılmakta ve yüksek bütçeli reklam çalışmaları yapılmamaktadır. Bu ve benzeri, kar amaçlı veya kar amacı gütmeyen çevrim içi ortamların tanıtımları, emin olunuz ki çok yüksek bütçeli reklam çalışmaları gerektirmektedir. Ve bilindik bir uğrak noktası olmak zaman alacak bir meseledir. Bu bağlamda lütfen, projemizin, Türkiye’nin ve veya dünyanın en kalabalık eşcinsel arkadaşlık mecraları kadar kalabalık olması beklentisinde olmayınız. Şunu da biliniz ki; Ziyaretçi ve kullanıcı kitlemiz sosyal medya hesaplarımızdaki paylaşımlardan projemize ulaştıkları için, profesyonel ve yüksek bütçeli reklamlardaki gibi yüz binlerce kullanıcı akışı söz konusu olmayabilir. Ancak yinede, yüzlerce kişiden binlerce görüntüleme elde etmeyi başardığımızı ve şanslıysanız çevrim içi insanlarla karşılaşma ihtimalinizin gün geçtikçe arttığını söyleyebiliriz.. Projemizden en iyi şekilde faydalanmanız için doğru bir mail adresiyle kayıt olmanız ve kayıt olduğunuz e-posta adresini etkinleştirmeniz gerekmektedir. Sistemimiz, kişiler arası etkileşimi mail gönderimiyle sağlamaktadır. Mail gönderimi hizmeti aslında bir çok arkadaşlık sitesi projesinin ücretli sunduğu premium bir özellik olup AngelsTurkiye projesinde tamamen ücretsizdir.

Sosyal medya hesaplarımızdaki özgün paylaşımlarımızı görmek için söz konusu hesabınızla bizi takibe alabilirsiniz.

Twitter https://twitter.com/GaysohbetTurk

%d blogcu bunu beğendi: