Son zamanlarda yükselişe geçen gay uygulaması AngelsTurkiye an itibariyle10138 (onbinyüzotuzsekiz) üye sayısını da geçti ve sürekli büyümeye devam ediyor. Özellikle İstanbul’dan en çok üye toplayan uygulama da Türkiye’nin her şehrinden üyelerle karşılaşmanız kesinlikle mümkün.

Değerli arkadaşlar bildiğiniz üzere Türkiye’de ve dünyada önde gelen gay uygulaması malumunuz üzere çok popüler. Türkiye’de TİB yasağından sonra daha da fazla ayak altına düşen bir ortama sahip olan bu popüler uygulamanın mobbing yapan kitlesinden sıkıldıysan ve daha ciddi sohbet ve arkadaşlık kafalarında olan bir ortam denemek istersen mutlaka bize katıl ve kendine güçlü bir profil oluştur.

Biz Hiç bir veri toplamıyoruz

Bizim işimiz diğerleri gibi veri toplamak değil. Biz her açıdan sağlıklı bir kitle oluşturmak istiyoruz ve kural tanımazları sistemden anından uzaklaştırıyoruz. Çünkü kullanıcı verisiyle hiç bir işimiz yok. İspatı alttaki resimde. AngelsTurkiye‘de konumunuz veya hiç bir veriniz toplanmaz. Sadece kayıt aşamasında e-posta adresinizi iletirsiniz ve bu da sadece siteyle iletişimde olmanız için gereken bir etkinleştirme adımı. Bu ayrıca senin ve diğer kullanıcıların güvenliği için bir doğrulama. Zaten AngelsTurkiye’nin çalışma prensibi mail etkileşimi üzerine kurulu. Mail ile etkinleştirmeden siteyi kalıcı olarak kullanmak şu aşamada mümkün değil. Uygulamamızın hiç bir veri toplamadığını Google’a beyan ettik ve bunun onayını aldık. Alttaki ekran görüntüsüne bakın

Yeni sekmede açıp tam ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Türkiye’deki eşcinsel kitle bu uygulamaya para kazandırıyor ama bireysel güvenlik yok

Uyuşturucunun kol gezdiği yüksek kafa mesajlarının alenen paylaşıldığı, çıplaklık içeren görsellerin alenen paylaşıldığı bu uygulama sanıldığı kadar masum değil. Bahsi geçen popüler uygulama eşcinselliği özgürleştirmiyor aksine sürekli suça meyilli kişilere meydan veriyor. Eşcinsel uygulamalarının amacı belliyken topluluğun iyiliğine falan fistan gibi mesaj vermelerine aldırış etmeyin. Tek amaçları pahalı premium üyelik satmak. Facebook’da yüksek kafa mesajlarını görüyor musunuz? 18 yaşında yeni nesil eşcinsellerin zihnini kirletmeye kimsenin hakkı yok. Bu uygulama çoğu açıdan sakıncalı.

Reklamları gözümüze gözümüze sokuyorlar

Bir lgbt birey olarak ben de bahsi geçen popüler uygulamanın kullanıcısıyım. Ancak uygulama ücretsiz sürümde o kadar çok reklam izlettiriyor ki artık herkese gına gelmiş durumda. Bu uygulamanın bu kadar reklamı zorla dayatarak, zorla izleterek LGBT topluluğunun neyini düşündüğü sanıyorsunuz? Tek istedikleri para ödemeniz. AngelsTurkiye’de gözünüze sokulan bir reklam şekli asla yok ve olmayacak.

Aynı kişi defalarca hesap açabiliyor

Bu popüler eşcinsel uygulaması artık canı sıkılanın giriş yaptığı bir yer. Eşcinselliği deneysel olarak yaşayan da, gizlilikten ne yapacağını şaşıran da burada. Sorunlu eşcinsel kitleyi bünyesinde barındıran bu popüler uygulama hiç sağlıklı değil. Evli gizli ama sorunlu eşcinseller bu uygulamada, görünen eşcinsellere zorbalık ediyor, dışlıyor ve küçümsüyor. Hırsızlığa ve uyuşturucu kullanmaya meyilli eşcinsel kitle de burada. Elbette herkes istediğini yapmakta özgür. Ancak bu özgürlüğü kötüye kullanan binlerce insan her gün sürekli yeni hesap açıp diğer bireylere baskı yapıyor zorbalık ediyor. Sırf eşcinsel uygulaması olduğu için kullanıcıları kaçırmak istemiyorlar ve zorbalık yaparak diğer kullanıcıları rahatsız eden kullanıcılara engel olmuyorlar. Neden biliyor musunuz? Uygulamanın hiç bir doğrulama prensibi yok o yüzden. Applestoredn kaldırılması ve webden erişime kapanmasının emin olun sebebi boş değil.

Türkiye’deki eşcinsel kitleden bunca para kazanıp bireysel doğrulama sağlamıyorlar

Facebook’u düşünün, veya instagram twitter vs… bu uygulamalara neden elini kolunu sallayan giremiyor? Facebook instagram neden şüpheli hesapları veya kişileri anında askıya alıyor? Çünkü güçlü bir moderasyonları var. Telefon numarasıyla doğrulama olduğu için bireyler bu ortamlarda kolay kolay zorbalık yapamıyor. Ancak Türkiye’deki bu popüler eşcinsel uygulaması kişi doğrulaması yapmıyor. hırsız, hapçı sorunlu kim varsa kendini tek tıkla buraya atıyor. Oysaki Facebook instagram veya Türkiyedeki popler arkadaşlık uygulamalarının, hatta dünyadaki hiç bir arkadaşlık uygulamasının bu kadar kolay tek tıkla doğrulama yapmadan giriş özelliği yok. Kullanım açısından bakınca kolaylıkmış gibi görünüyor ancak aslında çok riskli. Anlatmaya çalıştığım sorun kesinlikle eşcinsellik değil. Sorun bu ortamın sağladığı kolaylıktan ötürü eşcinsel ortamı yozlaşıyor.

Türk LGBT topluluğu bu uygulamaya para kazandırıyor ve verilerini hediye ediyor.

Değerli okuyucumuz. Bu uygulama şimdiye kadar gelmiş geçmiş bütün eşcinsel uygulamalarını solladı ve geçti. Ancak özellikle Türkiye pazarına girdikten sonra ihya oldu çünkü Türkiye’den 3 milyon kullanıcısı var ve Türkiye’deki eşcinsel kitlenin üstünden ciddi para kazanıyorlar. Bildiğiniz üzere Türkiye’deki popüler gay uygulamaları da bu uygulama yüzünden geriledi. Ve Türk LGBT topluluğu bu uygulamaya hem para kazandırıyor hem de verilerinin toplanmasına izin veriyor. Bu çok büyük haksızlık

Bu uygulama 8 bucuk milyon dolar yatırım almış dev bir uygulama. Ve böyle olduğu için yazılımcılara büyük paralar ödeyebiliyorlar. Bu şekilde iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyorlar ama unutmayın ki bir Instagram veya facebook değiller. Üstelik instagram ve Facebook paralı değil çünkü sizin verileriniz karşılığında size bunu bedavaya veriyorlar. Ama söz konusu eşcinsel kitle olunca bu adamlar hem verinizi alıyorlar hemde üstüne sizden para alıyorlar. Grindr’ın hiv verilerini satmasıyla skandal olduğunu unutmayın.

Uygulamanın alternatifi yok ama biz bişiler yapıyoruz

Bu popüler eşcinsel uygulaması Türkiye’den ve bazı bir kaç ülkenin eşcinsel kitlesinden iyi para kazandıkları ve iyi bir kullanıcı deneyimi sağladıkları ve tek tıkla giriş yapıldığı için bir yerlere gelebildi. Ancak bu kolaylık beraberinde maalesef bir çok olumsuzlğu da getirdi. Sürekli bir yerlerde gasp edilen dayak yiyen eşcinseller bu uygulamanın sağladığı kolaylığın kurbanı. Adamlar veri toplamak için eposta adresini etkinleştirmeyen kullanıcıları bile tutmaya devam ediyor. Ne için tutuyorsunuz ki? Silin gitsin! Ama yok silmezler. Çünkü hem paranızı hem de kullanıcı verinizi almanın peşindeler. Üstelik çok büyük reklam ve medya gücüne sahip oldukları için herkes orayı tercih ediyor. Ama bu böyle olmak zorunda değil. Biz çok daha güvende olabileceğin üstelik hiç bir verini toplamadığımız ve reklamları gözüne sokmadığımız bir uygulama yaptık. Uygulamamızı mutlaka Google play’den indir ve neden ve nasıl daha gizli ve güvenli bir yer oluşturduğumuza kendin şahit ol.

Kullanması en kolay gay sohbet uygulamalarından biri

AngelsTurkiye sade ve anlaşılır tasarımıyla kullanması en kolay gay sohbet uygulamasıdır dersek emin olun hiç yanlış bişey demiş olmayız.. Yüzde 90 tüm modüller herkese açık ve hem masaüstü hem de mobil de herşey tek ekranda çok sade… Üstelik masaüstünden ve mobilden bambaşka bir deneyimle. Kimileri masaüstü versiyonunu daha çok seviyor.

İnsanlar farklı gay sohbet uygulamalarını tercih eder

Gay sohbet sitelerini kullanan bazıları Netflix kullanıyor bazıları AmazonPrime. Müzik seçimi için biri Spotify tercih ediyor, diğeri di.fm kullanıyor. Yani insanlar farklıdır ve seçimleri de farklıdır. Önemli olan farklılıklarımız değil. Farklılıklarımıza rağmen bir arada uyum içinde olmayı başarabilmemiz. Biz henüz mükemmel değiliz. Ancak; Çok daha düzeyli ve ne istediğini bilen, ciddi ilişkiler arayışında olan bir kitle oluşturma vizyonumuz bile buna değer.

Google play mağazasından indirmek için direkt linke git https://play.google.com/store/apps/details?id=com.angelsturkiye.com.app&rdid=com.angelsturkiye.com.app

Kullanım kolaylığı ve iletişim odaklı basit ara yüzüyle çok daha fazlasını yapabileceğin bir gay sohbet ve sosyal ağ uygulaması

AngelsTurkiye gizli ve çok güvenli bir gay sohbet ortamı sunar mutlaka katıl