Gay sosyal ağ uygulaması Angels çok daha elit ve niş bir topluluk olma yolunda ilerliyor.

Şimdi biliyorum özellikle lgbt topluluğu lgbt ortamında ciddi ilişkilerin yaşanma ihtimalinin çok düşük olduğunu düşünüyor. En azından. Türkiye’deki lgbt topluluğunun böyle düşündüğünü söyleyebiliriz. Türkiye’deki lgbt algısı biraz karmaşık ve özellikle de çoklu ilişkiler üzerine kurulu bir yaşam şekli olmaya itilmiş bir topluluk.

Bunun temel sebebi ise yaşadığımız coğrafyanın muhafazakar toplum ve aile yapısı. Yaşadığınız toplum nasıl olursa olsun. Türkiye’deki LGBT bireylerden biri olarak hepiniz kendi matematiğinizle uygun bir adaptasyon sürecine sahipsiniz. Yoğun gizlilik, görünürlük veya ortalama düzeyde dışa dönük görünürlük çevresinde kendi düzeninizde ilerliyorsunuz. Bunları tartışmaya gerek yok. Çünkü özel hayatınız ve Lgbt aktiviteleri tamamen farklı şeyler.

Biz inanıyoruz ki, zor da olsa, LGBT bireyler fikirlerimize karşı inançsız da olsa, bir nebze daha ciddi düşünenlerin bir arada olduğu bir topluluk konseptine sahip çıkmak hiç fena değil. Ve emin olun bizim gibi düşünen yüzbinler söz konusu. Turuncu uygulamanın ortalığa düşmüş hallerinden sıkıldıysanız. İlişkilerin bir arının çiçek değiştirircesineki hallerinden fazlası olduğuna inanıyorsanız, sizi çok daha düzeyli sohbet ortamı sunan Mavi uygulama Angels’ı denemeye davet ediyoruz. Ne demek istediğimizi ve ne yapmaya çalıştığımızı, bloglarımızın konuyla alakalı şu başlıklarına bakarak daha iyi anlayabilirsiniz. Yorumlarınızı almayı canı gönülden ister saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Uygulamayı indirip mutlaka dene 👇

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.angelsturkiye.com.app&rdid=com.angelsturkiye.com.app

Premium gay tanışma uygulaması
Aşırı kolay bir arayüz ve enteresan özellikler
Topluluk üyeleri
Topluluk üyeleri
Topluluk üyeleri
Topluluk üyeleri