Değerli kullanıcılarımız… Uygulamamız giderek popülerleşiyor ve şimdiden onlarca kullanıcı premium özelliklerin keyfini çıkarıyor. Özellikle de son zamanlarda geçiş yaptığımız yeni tasarımı müthiş ve şık! Göz alıcı logomuz ise ayrı bi tatışma konusu. Ancak her şeyiyle mükemmel mi? Ne, tam olarak mükemmel ki ? Mühim olan mükemmele giden yolda çabalamaktır. Öte yandan, hali hazırda çok popüler olan gay uygulamaları varken AngelsTurkiye neden var diye düşünüyorsanız emin olun topluluğumuzda olmayı tercih eden binlerce kullanıcımız var. Evet similyaların yağması için aşırı büyük bir platform değil ama iletişimde olmak isteyen kaliteli bir kitlenin bizi tercih ettiğini gururla söyleyebiliriz.

Olabildiğince yüksek kaliteli bir ortam sağlamak için onlarca kullanıcı sistemimizden otomatik olarak siliniyor. Bunu yaparken amacımız aslında gerçekten kaliteli bir şekilde iletişimde kalmak isteyen kişileri hedef alıyor olmamız. Ve bunu isteyen binlerce kullanıcı bizi katılmaya devam ediyor. Çünkü

Sansürlenmesi gereken şiddetli çıplaklık özgürlük değildir – Özel alanın sana özel

AngelsTurkiye, yanıltıcı ve sahte profillere asla izin vermez. AngelsTurkiye şiddetli çıplaklığa, veya herkese açık görsel alanlarının rahatsız edici derecede çıplaklık içermesine müsade etmez. Ancak bu içeriği yayınlamak isteyen kullanıcıya asla müdahele etmez. Bu içerikler için sadece özel alanlar kullanılabilir ve bu özel alanların da kötüye kullanılmasına müsade edilemez. Her şeyinizle mükemmel, ve güzel olan yerlerinizin gösterilmesine direkt ve kişisel olarak karşı değiliz. Lakin hem ülkelerin kanunları hem de reklam ortaklarımız buna müsade etmemektedir. Özelde olan her şeyini sınırsızca ve serbestçe yaşamanda hiç bir sakınca yok. Topluluğunu ve beğenilerini artırdıkça daha çok kişi seni sadece özel içeriklerinle görebilir ve bunu asla kısıtlamayız. Özel alanın senindir!

Şiddetli metinler herkese açık alanlarda yine yasalara takılıyor

Müthiş arayış metinlerinize gıpta ediyoruz bu doğru. Ancak aşırı tahrik edici, müstehcen metinler, telefon numarası veya ücretli görüşmeye vb çağrışımlar yapan aleni metinleri de sansürlemek durumunda kalıyoruz! Bu yine kişisel bir karar değildir! Çıplaklık ve şiddetli metinlere getirdiğimiz bu durumdan ötürü hassasiyetinizi rica eder katılım gösterdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Uygulamamızı indirmek istersen hemen bu linkten bir bakabilirsin https://play.google.com/store/apps/details?id=com.angelsturkiye.com.app

Google tarafınca belirlenen kurallar linkteki gibidir: https://bit.ly/3LQSMKr