Kameralı Gay Sohbet odalarıyla çok daha fazla eğlence AngelsTurkiye Gay arkadaşlık sitesinde

AngelsTurkiye’nin kameralı gay sohbet odaları tamamen ücretsiz. Gay sohbete yeni bir boyut katan AngelsTürkiye, tasarımıyla diğer sitelerin tasarımlarına kıyasen çok daha modern ve sade bir sohbet odası özelliği sunmaktadır. Tek bir üyelikle tüm modüllere erişim sunan AngelsTürkiye’nin kameralı gay sohbet özelliğini hemen keşfet.

AngelsTurkiye gelişmiş bir gay arkadaşlık ağı sunan mini bir sohbet servisidir. Klâsik sohbet odalarının karmaşasından sıkıldıysanız, projemizin kolay ara yüzü tam da aradığınız eğlence için tasarlandı. Canlı etkinlik akışında dilediğiniz kişiyle anında özel sohbete geçebilir anında görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

Güvenilir dostluklar için kameralı bir gay sohbet sitesi

Gay sohbet servisimizde, diğer klasik gay sohbet kanallarındaki gibi telefon ve benzeri hassas bilgilerinizi paylaşmadan önce mesajlaştığınız kişiyle anında kameralı sohbet edin ve etkileşimli bir ortamda sohbet etmenin tadını çıkarın. Kameralı görüşme özelliği çok daha güvenilir dostluklar edinmeniz için de işe yarar sonuçlar verebilir. Kalabalıktan sıyrılıp tamamen özel bir ortamda baş başa kalmak ve yepyeni sohbet özelliklerini keşfetmek ve yeni ve daha gerçekçi dostluklar edinebilmek AngelsTürkiye’nin mini ortamında an meselesidir. Gay arkadaşlık ve sohbet sitelerine yeni bir yaklaşım sunan projemiz sadece sohbet etmeniz için değil, bir kaç etkileşim türünü deneyimlemeniz için de yapıldı. Daha fazla bilgi için hakkımızda sayfasını ziyaret edebilir. Veya saniyeler içinde kendinize yeni bir hesap açarak kendiniz bizzat deneyebilirsiniz. Tüm hesapların e-posta aktivasyonu yapması gerekmektedir.

Temel düzeyde sesli ve görüntülü görüşme yapabileceğin platformumuz Türkiye’nin ilk kameralı gay sohbet servisidir. Projemiz, tasarımıyla çok daha etkileşim ve insan odaklı ve tümüyle premium bir gay sosyal ağ sitesi olmaya aday.

Kullanıcı dostu arayüzü

AngelsTurkiye başka sitelerdeki karmaşıklığın dezavantajları asla yaşatmaz. Her şey sadece tek bir ekranda tamamen pratik olmak ve tamamen iletişiminizin ön planda olması için düşünüldü. Ancak yine de biliyoruz ki, kolaylık göreceli bir kavramdır ve zamanla kullanıcılarımızın deneyerek test ederek anlaması gerekir. Projemiz, canlı akış etkinliği sayfasıyla sohbette daha yeni daha ileri ve çok daha pratik. Tüm özelliklere tek bir menüden ulaşabilir, fotoğraflar yükleyebilir, bloglar ve bağlantılar paylaşabilirsin. Buranın ne kadar kolay olduğunu kısa süre kullandıktan sonra kendiniz gözlemleyebilirsiniz.

Etkinleştirilmiş gerçek kişiler ve ciddi ilişki konsepti

Site genelinde gördüğünüz veya göreceğiniz, çevrim içi veya çevrimdışı tüm üyeler eposta adreslerini etkinleştirmiş gerçek kişilerdir. Projemizde spam üyelik veya sahte profillere kesinlikle yer verilmez. AngelsTurkiye gay arkadaşlık projesi, aşk arayışınızda, duygusal dünyanıza eşlik edecek birilerini bulmanız için tasarlandı.

Senin için oluşturmaya çalıştığımız ve daha ciddi ilişkiler arayışında olan kişilerden oluşan bu kitlede aşkı bulma ihtimalin doğal olarak çok daha fazla olacaktır. Elbette bu bir kesinlik değil ancak aldığımız küçük önlemlerle bu olasılıklar dahilinde. Bu bağlamda projemizi tüm özellikleriyle kullanabilmeye devam etmek için profilinizi mail (veya sosyal medya hesaplarınızdan) adreslerinizden biriyle etkinleştirmek bu ciddi kitlenin oluşumu için şu aşamada gerekli ilk adımdır.

Sizlere kolaylık olması için öncelikli olarak genel kullanıma aşina olmanız için bir kaç ekran görüntüsü ekledik. Masa üstü görünüm ve mobil görünüm birbiriyle neredeyse tamamen aynı. Lütfen alttaki resimlere bakınız. (Kullanıcının kendi profil sayfası görünümüdür)

AngelsTurkiye’nin Kameralı gay sohbet odaları nasıl kullanılır ?

Detaylar için ekran görüntülü açıklamaya bakın.

Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek olan ilk ekran resimde görüldüğü gibidir. Varsayılan olarak kullanıcı kendi profilini görür.

Bir başka üyenin profilindeyken alttaki resimde ok işaretiyle gösterildiği bölümde sesli veya görüntülü sohbet butonları yanyana.

1- Resimde görüldüğü gibi kullanıcının profil sayfasında görüntülü sohbet butonuna basın

Kameralı gay sohbet

2- Davet gönderildikten sonra onay beklersiniz. Bu sayfada beklemenize gerek yok kullanıcı daveti kabul ettiğinde sohbet penceresinde buluşursunuz.

Kameralı gay sohbet

3- Bu aşamada kullanıcının davetinizi kabul etmesini bekleyin

Davetiniz, diğer kullanıcının ekranında alttaki resimde olduğu gibi görünecektir. Kullanıcı davetin kimden geldiğini bu pencerede görür. Kabul ederse görüntülü görüşme sayfasına otomatik olarak geçersiniz.

4- Kullanıcı davetinizi kabul ettikten sonra bağlantı kurulurken bağlan butonu henüz aktif değildir. Her iki kullanıcı arasında sağlıklı bir bağlantı sağlandıktan sonra alttaki resimdeki gibi ‘bağlan’ seçeneği etkinleşir ve her iki tarafında buna izin vermesi gerekir. Taraflardan birisi görüntü izni vermez ise, tek taraflı bir görüşme başlamaz. Yani her iki kullanıcının da kamerası aynı anda açılmaya programlanmıştır. Tek taraflı açılmaz. Bağlantıdan kaynaklı bir sorun yok ise ‘Bağlan düğmesi yeşile dönecektir.

Kameralı gay sohbet

6- Bağlan butonu etkinleştikten sonra ‘bağlan’ tuşuna basın ve karşı tarafın gelen çağrıyı kabul etmesini bekleyin. Siz bağlan düğmesine bastıktan sonra kameranız açılır ancak karşıya gönderilmez, kullanıcının cevabı beklenir. Kameranın açılması 2 onay dan geçmektedir

7-Bu sırada kullanıcının ekranında gelen çağrıyı kabul et düğmesi belirecektir.

Kullanıcılar görüntü izni verdikten sonra gelen aramayı kabul et seçeneği etkinleşir. Bu sağlıklı bir bağlantının sağlandığı anlamına gelir. Kamera ve mikrofona izin vermeniz gerektiğini unutmayınız. İzin verilmediği durumda görüntülü görüşme sağlanamaz. Her iki kullanıcı görüntülü görüşme onayı vermiş ise hiç bir sıkıntı olmadan kameralı görüşme başlar.

Kameralı gay sohbet

Bağlantıyı sonlandırdığınızda veya kullanıcılardan birinin bağlantısı kesildiğinde