Gay arkadaşlık uygulamalarını sadece cinsel tatmin aracı olarak kullanmak

Cinsel yöneliminiz ve fiziksel görüntünüz günümüz de arkadaşlık sitelerinde revaçta olmanızın temel sebebi. Mesele güzel ve çekici olma meselesi. Yani herkesin çok mesaj alıp almadığından emin değilim ancak açık olmak gerekirse, çok mesaj alanlar genelde cd, kadınsı pasif veya travestiler. Bunun haricinde Erkeksi yakışıklı aktifler de çok fazla mesaj alıyor. Buraya kadar anlattıklarım klasik gay uygulamalarından tanıdık şeyler. Ancak işin garibi, bazıları bu uygulamayı kullandıktan sonra neden kaldırıyor? Böyle bir saçmalık var mi? 🤣🤣 Asıl önemli olan uygulamayı kaldırmaları da değil… Bazıları kökten hesabı siliyor. Hani insan kimle ne konuştuğunu hatırlamak bilmek istemez mi? Sanırım bir daha yüklemem diye düşünüyorlar. Oysaki bu sadece yanılsama. İç güdüleriyle savaşamaz insan. Hatta savaşmaz.

Gelip geçici devir daim yapanlar ve hep gelenler

Gay arkadaşlık sitelerinde, özellikle gizli aktifler (veya gizli pasifler) gelip geçici ve hep gelici olan kitleyi oluşturuyor. Bu kullanıcılar genel olarak bol pasif ve aktif arasında şanslıysa partner bulduktan sonra veya bir şekilde orgazm olduktan sonra da uygulamayı kaldırabiliyor. Halbuki bu kişiler, uygulamayı tekrardan indirip kullanacağının yer yer farkında veya farkında değil. Hatta bu kişilerden bazılarını defalarca engellediğim halde farklı hesaplar açıp defalarca yazanlar da söz konusu. Yahu daha önce kırk kere yazdın, bir daha bir daha yazmanın anlamı ne? Bu kişiler yazdıklarını hatırlamıyor mu acaba? E tâbi yüz kişiye yazınca, ve uygulamayı da kaldırdıktan sonra kime ne yazdığını ne konuştuğunu da hatırlamıyor falan… Veya hatırladığı halde bir daha yazan bile var. Hanginiz bunu deneyimlememiştir? Veya farklı deneyimleriniz varsa yorum yazın da millet bilinçlensin.

Toplumsal yargı ve eşcinselliği arasında sıkışıp kalanlar mı uygulamayı kaldırıp hesaplarını siliyor?

Bu kişilerin arasında, boşaldıktan sonra, yaşadıklarından pişman olan ve hatta eşcinselliğinden utananlar bile var! Veya bazıları da yaşadığı eşcinsel ilişkiyi kendine yediremiyor. Böylece nefret ve iğreti arasında karışık bir duyguyla tanışmalarına vesile olan uygulamayı kaldırıyor. Hatta bazılarının psikolojileri bozuluyor falan. Ancak bu süreç bu kişilerin bir kere değil sürekli yaşadıkları bir deneyim. Kendini kabul etmiş eşcinsel aktif veya pasif bireyler ne demek istediğimi daha iyi bilirler. Mesela şöyle bir örnek vereyim; Ben şahsen, boşaldıktan sonra tavrı tutumu değişen, pişmanlığını yüzünden okuduğum bir çok kişiyle karşılaştım. Üzülüyorum aslında… Kişinin kendini kabul edememesi veya daha da kötüsü fark edememesi kötü bir şey…Kim kime bu gay sohbet uygulamalarını zorla yükletir ve partner arayışına girmesini sağlayabilir ki? Tabii ki kişilerin içlerindeki meraktan başka hiç bir şey bunu yaptıramaz. Bu kişiler genelde LGBT curious olarak da tanımlanabilir. Bu kişiler çoğunlukla eşcinsel oldukları halde, toplumsal bakış açısınca hoş kabul edilmediği için eşcinsel oldukları tanımıyla anılmak dâhi istemez ve genel olarak gizli gay olarak tanımlanabilirler.

Evli aktif veya pasif erkekler en çok hak verdiklerim.

Gizli eşcinsel erkeklere gizlilik tavsiyeleri

Yahu gizlilikse derdiniz neyi neden gizlediğiniz mutlaka önem arz eder. Bir çok kişinin saçma sebebine anlam veremezken, bir kadınla evli olup, ancak pasif deneyim yaşamak isteyenlere anlam verebiliyorum. Benim eski sevgilim de bu gruba giriyor mesela…:) 🙂 Benden sonra bir kadınla evlendi falan ama şimdi pasif olacam diye ne yapacağını şaşırıyor falan… İşte böyle istisnai erkeklere hak verebiliyorum. Çünkü birçok kadın, kocasının pasif bir eşcinsel olmasını istemez. Bilse bile susacaktır. Bu yüzden bu tür gizli ama bence profesyonel davranan kişilere yürekten hak veriyorum. Eşcinsel olabilir… Evli de olabilir… Hayat bu…İşte bu kişilerin özellikle akıllı olanları bu gay arkadaşlık uygulamalarını telefonlarına kuruyor, gizledikleri ve sakladıkları duygularını yaşayabilecekleri bir partner bulmaya çalışıyor… Bazıları başarılı bir şekilde işini görüyor ve işi bittikten sonra eve gitmeden önce tüm izleri telefondan siliyor.

Meraklı ve kıskanç bir karısı olan eşcinseller ne yapabilir?

Evli gay erkeklere gizlilik tavsiyeleri

Özellikle evli eşcinsel erkeklerin tamamen gizli kalmaları ve mutlu bir evlilik sürmeleri kesinlikle mümkün e tâbi oyunu kuralına göre oynamanız gerekiyor! Oysaki bazıları, benim eski sevgilim gibi rezil rüsva olsa da arlanmıyor 🙂 karısı eşcinsel olduğunu bile öğrenmiş falan… Karısı naapsin bizim oğlan fırıldak 🙂 :)Meraklı ve kıskanç bir karısı olan eşcinseller ne yapabilir?

Bomba tüyolar 👈 ikinci telefon veya paralel space

Eve giderken tüm uygulamalardan çıkış yapıp tüm tarayıcı geçmişinizi silmek vesaire çözüm evet… Ancak insanız hata yapabiliriz… Unutabilirsiniz 🙂

Eşcinsel kimliğinizi yaşadığınız sosyal medya hesaplarınıza veya gay arkadaşlık uygulamalarına kayıt olurken (tek bir telefonunuz varsa) telefonunuzda ki sürekli senkronize olan e-posta adresiniz ile işlem yapmayın. Meraklı ve kıskanç karısı olanlar muhakkak profesyonel taktikler geliştirmiştir 🙂 Mesela bazıları iki telefon kullanır falan 🙂 Ben bile bu zırıl halimle iki telefon kullanıyorum. İkinci bir telefonunuz yoksa Paralel Space gibi çoklu hesap açabileceğiniz uygulamalar mevcut. Bu uygulamalar içinde yeni bir e-posta hesabı açabilir ve veya diğer sosyal medya hesaplarınızı da bu uygulama içine klonlayabilirsiniz. Böylece bu uygulama sadece içeride olanları hapseder. Uygulamayı kaldırdığınızda içindekiler ve herşey gizli kaçamaklarınızla birlikte hiç bir iz bırakmadan telefonunuzdan kalkacaktır. Bununla ilgili yardıma ihtiyacı olanlar yorum atabilirler… 🙂 hacanalık servisi diye küründen

Blogumuzdaki çarpıcı detaylarıyla okumak isteyeceğiniz diğer blogları mutlaka ziyaret et. Eşcinsellik, çok eşlilik, eşcinsel evlilik, travesti kategorileri ve diğer ilginç detayları yazdığımız kategoriler tam senlik..

Eşcinsel ilişkilerde çok eşlilik

Türkiye’de eşcinsel evlilik

Ciddi gay ilişkileri konseptli şu yazıda çok hoşuna gidebilir