Bu sitede çoğunluğu aktif gay ve biseks erkekler pasif partner arıyor

Angelsturkiye senin için doğru kitleyi bir araya getirmek için onlarca farklı bloglarda farklı içeriklerle size en iyi ortamı sunmak için paylaşımlar yapıyor. Sosyal medyada ki paylaşımlarımızın tadını çıkarmanın yanı sıra dilersen senin için hazırladığımız eşcinsel sohbet (aka: gay sohbet) sitesinde kendine, yüzde yüz gizli kalabileceğin bir profil oluşturarak tamamen ücretsiz bir şekilde aktif arayan pasiflerle ve diğer lgbt bireylerle sohbet edebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Büyük oranda ücretsiz gay sohbet sitesi

Sitemiz neden ücretsiz?

İlk hedefimiz sitemizi olası maksimum süre boyunca ücretsiz tutmak. Bu bağlamda Google’ın reklam ortaklığıyla reklam gösterimleri ile Ufak çapta gelir elde etmeyi amaçlıyoruz. Bu gelir, fiyat performans bazında dengede kaldığı süre boyunca ücretsiz bir gay sohbet ve arkadaşlık servisi olarak kalmayı planlıyoruz. Reklamlar sunucu masrafları vs gibi ücretlerin tamamını karşılamasa da bir kısmını karşılayacağı düşüncesindeyiz.

Sunucularımız hali hazırdaki etkin etkin üyemizin yaklaşık 10 katından fazlasını kaldıracak kadar güçlü olduğu için bu bizim için şimdilik çok ciddi bir masraf teşkil etmiyor. Bu durumda her halükarda 2 3 sene kadar daha ücretsiz kalabileceğimiz ön görüsūndeyiz. Bu zaman elbette uzayabilir de. Kısaca özetlemek ve netleştirmek gerekirse; bu durum, reklam gelirlerinin kullanıcı aktivesi bazında, sunucu masraflarını hiç bir şekilde karşılayamayacağı güne kadar ücretsiz kalacağımız anlamına gelmektedir Yanı halen gidecek çok yolumuz var. Bu yeterince uzun süre boyunca projemizin gay sohbet kanalları da dahil olmak üzere diğer tüm sohbet, kameralı ve sesli görüşme modülleri de ücretsiz ve tabiki sınırsız olacak..

Google reklam ortaklığına kabul edilen İlk gay sohbet ve arkadaşlık projesi

Türkiye’de Google reklam ortaklığıyla çalışan ilk Lgbt gay sohbet ve arkadaşlık sitesi olduğumuzun altını ısrarla çizmek isteriz. Google’ın reklamı ortaklığına katılabilecek kriterleri sağlamak Google firmasının zorunlu kıldığı kalite yönergelerini yerine getirmekten geçmektedir. Angelsturkiye bu bağlamda bu otoriter ve premium reklam ortaklığına kabul edilen Türkiye’nin ilk eşcinsel sohbet ve arkadaşlık platformudur..

Öncelikle bu tarz sanal ortamlarda partner arayan kişiler için çok yeni bir seçenek olduğumuzun farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Size kendimizi ispatlamak için ve diğer lgbt ve gay sohbet sitelerinden çok daha kolay kullanım sunan projemizin işe yaradığını göstermek istiyoruz. Ancak oluşturmak istediğimiz topluluk düzeyini göz önünde bulundurunca üye alımlarında ciddi önlemlerimiz olduğunu da bilmenizi isteriz.

Kaliteli ve ciddi düşünen bir topluluk olması için çaba gösteriyoruz

Tüm paylaşımlarımızda da belirttiğimiz üzere, AngelsTürkiye gay sohbet ve arkadaşlık sitesine katılmak için üyeliğinizi mail aktivasyon linki ile etkinleştirmeniz gerekmektedir.

İlk 24 saat boyunca etkinleştirme engeline takılmadan kullanım

Sitemizi ilk 24 saat boyunca denemek isteyen kişilere de açığız. Keza tek gecelik tatminlerle yetinmek ve kimliğini açıkça yayınlamak konusunda çekinceleri olan kullanıcılar olduğu gerçeğini de göz önünde bulundurmak gerekir. Bu kişiler güvende olduklarını hissederler ise üyeliklerini etkinleştirmeye karar verebilirler. Tüm üyelerimiz projemizde kalmak isterlerse ilk 24 saatten sonra zorunlu üyelik etkinleştirme ekraniyla karşılaşacaktır. Etkinleştirilmeyen tüm üyelikler 3 ila 5 gün içinde varsa kullanıcının yüklediği tüm resimlerle birlikte sisteminizden tamaman silinir…

Sitemiz şu sıralar aktif arayan pasifler için çok daha uygun bir platform

Projemizde ki kitlenin çoğunluğu şimdilik aktif erkeklerden ibaret. Bu cogunlukt zaman içinde değişiklik gösterebilir. Şu aşamada aktif erkeklerin büyük bir çoğunluğu pasif gay arayışında. Aktif gay arayan pasif gay erkeklerin bizi özellikle tercih etmesi gereken sebeplerden bir tanesi de bu olabilir.