Yeni nesil gay sohbet ve arkadaşlık sitesi Angelsturkiye sınırsız özellikleriyle kendini özgürce ifade etmen için yapıldı. Hemen şimdi kendine renkli ve güçlü bir profil oluşturabilir yeni insanlarla sohbet edebilir ve görüntülü görüşebilirsin.

Merhaba sevgili okuyucularımız, özellikle gay ve crossdresser yani kısaca tüm lgbt bireyler için oluşturduğumuz yeni nesil sohbet sitemiz Angelsturkiye giderek daha da popüler olmaya başladı. Kullanıcı sayısı gittikçe artıyor… Peki bu ne demektir? Tabiki çok daha fazla aşk ihtimali demektir 💝💝😍 projemiz alan adımıza lisanslı Tamamen profesyonel bir yazılımdır. Ve Türkiye’deki en büyük arkadaşlık sitelerinden bile çok daha modern bir arayüze sahip olan projemiz, alanında güçlü bir yazılım ekibi tarafından sürekli olarak güncellenmektedir.

Diğer sohbet sitelerinden çok daha güvenli

Angelsturkiye sen aşkı bul diye olağanüstü güçlü bir mühendislik ile kodlandı. Bu kodlama sayesinde projemiz yüksek düzeyde güvenli bir ortam oldu. Ayrıca çift katmanlı SSL sertifikaları ile çifte güvenlik kalkanları daima devrede. McCafe SSL ve GoDaddy hosting tarafından sağlanan esktra SSL ile çok çok daha güçlü ve güvenli.

Kolay arayüzüyle de bir adım önde

Özellikle bilgisayar arayüzünde tüm iletişim modüllerinin tek bir ekranda ve görece çok daha düzenli yerleşimi ekstra sağlıklı bir iletişim sağlıyor. Projemiz bize 5 farklı skin ile (arayüz tasarımı) sunuldu. Biz en çok şuanda kullandığımız arayüzü sevsek de ileride ihtiyaca göre belki tekrardan bir değişiklik yapabiliriz. Ne de olsa tüm tasarımı değiştirmek sadece tek tıkla mümkün. Bukalemun gibi değişken arayüzü sayesinde Angelstürkiye şu anda netteki en güçlü projelerden biri dersek kesinlikle yanlış olmaz. Ayrıca her farklı arayüzün sunduğu özellikler birbirinden değişiklik gösteriyor. Olurda tamamen değişik bir site ile karşılaşırsanız hiç şaşırmayın.

3 boyutlu odaları ve oyunları keşfet ve avatarınla yeni bir sen oluştur

Angelsturkiye beklenenin çok ötesinde bir yazılım teknolojisi ile oluşturulmuştur. Bu teknoloji sisteme entegre eden yazılım ekibimiz bize 3 boyutlu odaları sundu. 3 boyutlu odalar şimdilik çok gereksiz bir özellik olarak görünse de bazı ergen lgbt bireyler bunu çok sevebilir 🤗🌈3 boyutlu odalarda, her girdiğiniz oda farklı bir yer ve kullanıcıları da farklılık gösterecektir. Tek tıkla olduğunuz odanın bağlantısını alabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 3 boyutlu odalar ayrıca Birbirinden farklı ve ilginç türde oyunlar da içermektedir. Dilediğini gezip deneyebilirsin. Tüm oyunları site içindeki rakiplerinle oynayabilirsin. Özellikle eşcinsel erkeklerin olduğu böylesi bir gay sohbet platformunda bu özellikler ne derece gerekli buna siz karar verin. Gereksiz bulduysanız bırakın öyle kalsın 🤣👏 dilersen Kendi avatarını oluşturabilirsin. Bunun nasıl olduğunu kurcaladıkça öğrenebilirsin. 3 boyutlu odalar hakkında daha fazla bilgi ve üye olmadan göz atabileceğin deneyim sayfası burada https://www.angelsturkiye.com/page?id=517 Artırılmış gerçeklik hakkında daha fazla bilgi edinmek için alttaki linke bakabilirsin.

https://www.angelsturkiye.com/stories/artirilmis-gerceklik-nedir-3d-odalarda-sohbet/

Temel düzeyde görüntülü ve sesli sohbet

AngelsTürkiye’de sesli ve görüntülü sohbet özelliğini sunan ilk gay sohbet sitesi. Özellikle bir gay sohbet sitesinde çok işinize yarayacak bu özellik sayesinde dilersen hiç resim yüklemeden kullanıcılarla doğrudan görüşebilir ve sohbet edebilirsin. Klasik sohbetten çok daha fazlasını isteyenler için sesli ve görüntülü sohbet çok güçlü bir alternatif. Diğer dev projelerde bile bulunmayan bu özellik Angelsturkiye gay sohbet sitesini diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden birisidir. Görüntülü sohbet özelliği her iki kullanıcının da aynı anda çevrim içi olmasını gerektirir. Projemizin düşük maliyetli bir sunucuda olmasından kaynaklı olarak dönem dönem görüntülü sohbet özelliği hata verebilir ancak çoğunlukla hiç bir sıkıntı olmadan kullanılabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz ilk gay sohbet sitesi

Projemizi tamamen ücretsiz sunabilmek için fiyat performans bazında bir çok ayrıntıyı düşündük ve Godaddy firmasının barındırma seçeneklerinden birini kullanmayı tercih ettik. Bu hosting, kullanıcı sayısı açısından bakınca 10 binlerce kullanıcıya yetecek kadar güçlü. Ancak etkinliğe bağlı olarak performans bazında yetersiz kalana kadar gönül rahatlığıyla ve son derece hızlı kullanabilirsiniz

Nasıl ücretsiz bir gay sohbet sitesi sunabildik bilmek ister misiniz?

Türkiye’de bir ilk 👉 Google reklam ortaklığıyla çevrimiçi varlığını sürdüren İlk gay sohbet ve arkadaşlık servisi.

Projemizin tüm iletişim ve görüntülü sohbet özellikleri tamamen ücretsiz sunabilmek için Google AdSense reklamlarını sisteminize Entegre ettik. Bu sayede projemizi çok uzun bir süre ve olabildiğince ücretsiz tutmaya özen göstereceğiz. Reklam gelirleri sunucu masraflarını karşılayabilmek için entegre edildi. Reklam gösterimi kesinlikle kullanıcı deneyimini etkilemeyecektir. Yine de reklamları kaldırmak isterseniz 15 TL gibi küçük bir ücret uyguladık. Reklamlardan rahatsızlık duymazsanız projemizi tamamen ücretsiz kullanibilirsiniz.

Muhteşem bir masa üstü ara yüzde çok eğlenebilirsin

Belirlediğiniz filtreleme seçeneklerine göre size en uygun üyeler kaydırma menüsünde size sunulur. Eğer kimseyi göremiyorsanız filtreleme seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Çarpı işareti ile kullanıcıyı geçebilir onay işareti ile beğenini gösterebilirsin. Merak etme! Tüm bildirimler sen kapatmadığın sürece tamamen ücretsizdir. Beğendiğin kullanıcı da bildirimleri kapatmamışsa derhal bilgilendirme alacaktır. AngelsTurkiye yeni nesil bir eşcinsel arkadaşlık platformudur. Yeni arkadaşlarla tanışıp sohbet etmenin tadını çıkar 👈 seni de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.