Hey alttaki yazı biraz eskidi 🙂 üstelik sen bıraktığından beri biraz değiklikler oldu. Mesela aktif gay lerin sayısı arttı. Güncellenmiş yazıya git  😆

https://gayarkadaslik.net/2019/03/17/gay-sohbet-siteleri/

 

Gay sohbet sitesi Angelsturkiye modern arayüzüyle gay sohbet sitelerine değişik bir alternatif

Gay sohbet sitesi AngelsTürkiye topluluğu büyüyor 💝🌈 Aşk için katıl

Google Play Ve AppStore’dan hemen indir👈

İnternet ortamında gay sohbet siteleri benzeri, her topluluk, diğer sanal ortamlarda olduğu gibi zamanla, kullanıcı açısından kendi şeklini alıyor. Örneğin Hornet gay sohbet sitesi eşcinsel genelevi gibi bir uygulama iken 🤣 Grindr veya Scruff gibi uygulamalar ise üyelere Hornet kadar kolaylık sağlamıyor ve daha özel ve daha kaliteli toplulukları barındırıyor diyebiliriz. Angelsturkiye aynı prensipte ilerlemektedir. E tabi sanal ortamda ciddi düşünen bir kitle oluşturmak, ciddi düşünen veya tek gecelik isteyenler den ibaret kişilerden oluşan topluluklar olduğundan çok net şekilde, ciddi düşündüğünü iddaa ettiğimiz bir kitle olup olmayacağı konusu biraz kısır bir döngüye dönüşüyor. Ancak bir çok diğer gay sohbet sitelerinin aksine AngelsTürkiye topluluğunda aldığımız ciddi önlemler sayesinde gecelik ilişki arayanlar ile kalıcı ilişki arayanları ayrıştırmak konusunda başarılı oluyor gibiyiz.

AngelsTurkiye gay sohbet sitesi üyelik doğrulama gerektiren bir sohbet sitesidir.

Tamamen ücretsiz ilk gay sohbet sitesi

Angelsturkiye modern tasarımı ile çok daha seçkin ve ayrıcalıklı özellikleri barından ve tamamen ücretsiz bir gay sohbet ve arkadaşlık sitesidir. Sitenin Tüm özelliklerini kullanabilmek için tüm üyelerimizden üyeliklerini doğru bir mail adresiyle doğrulamaları gerekmektedir. Böylece robot üyeliklerin önüne geçmiş oluyoruz. Ayrıca tek gecelik ilişki arayışında olanlarında sitemizi ilk 24 saat kullanabilmelerine olanak vermiş oluyoruz. Çünkü başlangıç aşamasında doğal olarak kimsenin niyetini bilemiyoruz. Aldığımız bu basit önlemlerle daha ciddi bir gay sohbet platformu oluşturabileceğimizi düşünüyoruz. Diğer bir çok gay sohbet sitesinin aksine AngelsTürkiye gay sohbet sitesi bir kere üye olup bir daha hiç gelmeyen kişileri üyelerinin toplam sayısı olarak değerlendirmez. Üyeliğini etkinleştirmiş gerçek kişileri sayıyoruz.

Sohbete odalarımızda ilk 24 saatini iyi değerlendir. Kalmak istersen üyeliğini onaylaman gerekmektedir.

Özel resimlerinizin özelde kalması gerekmektedir.

Kullanıcılarımızın rahatı ve özel hakları şimdilik İlk önceliğimiz. Özelden canlı sohbet kanalları kullanımına veya iletişiminize kesinlikle müdahale etmiyoruz. Ancak herkese açık resimleriniz konusunda özelde kalması gerektiğini düşündüğünüz görseller konusunda dikkatli olunuz. Tüm görseller yönetici onayından geçer.

Diğer üyelerin resimlerini görüntüleme

Kullanıcılarımızın büyük bir çoğunluğu anonim kullanıcı istemiyor. Bu elbette resim yüklemek istemeyen, ve gizlilikten ötürü çekinen kullanıcılarımızı anlamadığımız anlamına gelmez. Ancak burada çoğunluğun isteği gereği resimsiz üyelerin diğer kullanıcıların resimlerini tam boy olarak görmelerine izin verilmemektedir. Bu önlem, herkese açık fotoğraf yükleyen kullanıcılarımızın bu sohbet sitesinde, kendilerinin ki gibi açık ve net profilleri görme hakkı ile çelişeseceginden aldığımız küçük önlemlerden birileri. Kullanıcılarımızın büyük bir çoğunluğu anonim kullanıcı istemiyor.

Profil yazıları ve tanıtım

Profilinizde yazacağınız açıklamalar kesinlikle makul şeyler olmalı. Küfür, argo sözler, iletişim numarası, websitesi gibi veya topluluğu rahatsız edecek bilgileri herkese açık profilinizde yayınlayamazsınız.

Ayrıca diğer kullanıcıların tanıtım yazılarını okumak için sizinde kendi profilinizde açıklayıcı net bilgiler girmeniz gerekebilir. Lütfen bu önlemlerin, topluluğumuzu korumak ve çevrimiçi varlığımızın devamlılığı çin önemli olduğunu göz önünde bulundurunuz.

Herşey normal ise profilin fotoğrafların onaylanır ve sohbet sitesi projemizi sınırsızca kullanabilirsiniz. Aradığınızı bulmanız dileğiyle…

14 kasım 2019 da güncellenmiştir