Hey alttaki yazı biraz eskidi 🙂 üstelik sen bıraktığından beri biraz değiklikler oldu. Mesela aktif gay lerin sayısı arttı. Güncellenmiş yazıya git  😆

Gay sohbet sitesi Angelsturkiye modern arayüzüyle gay sohbet sitelerine değişik bir alternatif

Gay sohbet siteleri

Aktif ve pasif eşcinsellerin kendilerini Yüzde yüz Türkçe ifade edebilecekleri yep yeni bir Gay sohbet ortamı. Şu sıralar aktiflerin sayısı artışta mini güncelleme 😅

Gay sohbet sitesi AngelsTürkiye topluluğu büyüyor 💝🌈 Aşk için katıl

Google Play Ve AppStore’dan hemen indir👈 (apple store uygulaması yakında tekrardan yayınlanacak)

İnternet ortamında gay sohbet siteleri ve diğer benzerleri, tüm sanal ortamlarda olduğu gibi zamanla, kullanıcı açısından kendi şeklini alıyor. Örneğin Hornet gay sohbet sitesi eşcinsel genelevi gibi bir uygulama iken Grindr veya Scruff gibi uygulamalar ise üyelere Hornet kadar kolaylık sağlamıyor ve daha özel ve daha kaliteli toplulukları barındırıyor diyebiliriz. Angelsturkiye prensipte hepsinin kullanımını hedef almış ve daha ilginç bir eşcinsel sohbet ortamı sunar…Burada çok seveceğin şeylerde olabilir, çok gereksiz bulduğun şeylerde olabilir 😅 Ancak bu zamanla alışacağın kullanıcı deneyiminden başka bir şey değildir. Hedefte konu aynıdır… İletişim. Bunun için seni aktiflerin bol olduğu bu platformdan haberdar etmek isteriz 🙂

Tek gecelik mi sürekli mi ?

E tabi sanal ortamda ciddi düşünen bir kitle oluşturmak, ciddi düşünen veya tek gecelik isteyenler den ibaret kişileri ayırt edebilmeyi başarmakla mümkün olmaz. Yani kişilerin ciddi düşündüğünü iddaa ettiğimiz bir kitle olup olmayacağı konusu biraz kısır bir döngüye girer ve yüzde yüz öyledir diyemeyiz.. Ancak bir çok diğer gay sohbet sitelerinin aksine AngelsTürkiye topluluğunda aldığımız aktivasyon önlemi ile bunu büyük oradanda filrtelemiş olduk.

Boşaldım işim bitti gay değil miyim ?

Boşaldım işim bitti Gay değilim diyen bir kitle var… E olabilir elbette…Kimse bunun cevabını vermek istemez.Zaten maksadımız özel hayatları sorgulamak değil.. Bende insanım ve bir bakış açım var… Çünkü eşcinsel uygulamalarından çıkmadığı halde eşcinsel olmayan erkekler vardır 🙂 Bu konuyla ilgili asıl demek istediklerim alttaki linkte👈 mutlaka bi bak

https://gayarkadaslik.net/2019/10/18/gay-arkadaslik-uygulamalarina-bakis-acisi-bosaldim-isim-bitti-escinsel-degilim/

Doğrulama ve profil etkinleştirme

Angelsturkiye gay sohbet sitesi üyelik doğrulama gerektirir.

Tamamen ücretsiz bir gay sohbet ve sosyal ağ sitesi

Angelsturkiye modern tasarımı ile çok daha seçkin ve ayrıcalıklı özellikleri barından ve tamamen ücretsiz bir gay sohbet ve sosyal ağ sitesidir. Sitenin Tüm özelliklerini kullanabilmek için tüm üyelerimizden üyeliklerini doğru bir mail adresiyle doğrulamaları gerekmektedir. Böylece robot üyeliklerin önüne geçmiş oluyoruz. Ve ayrıca çok daha etkileşim odaklı bir zihniyet olmak ciddiyet konusunda gerekli olabilir… Aldığımız bu basit önlemlerle daha ciddi bir gay sohbet platformu oluşturabileceğimizi düşünüyoruz. Diğer bir çok gay sohbet sitesinin aksine AngelsTürkiye gay sohbet sitesi bir kere üye olup bir daha hiç gelmeyen kişileri üyelerinin toplam sayısı olarak değerlendirmez. Üyeliğini etkinleştirmiş gerçek kişileri sayıyoruz.

Özel resimleriniz için özel resimler modülü

Kullanıcılarımızın rahatı ve özel hakları İlk önceliğimiz. AngelsTurkiye’de özel resimler ve herkese açık resimler modülleri vardır Ancak herkese açık resimlerin topluluk kurallarını ihlal etmemesi gerekiyor. Lütfen herkese açık resimleriniz konusunda ve özelde kalması gerektiğini düşündüğünüz görseller konusunda dikkatli olunuz. Profilinize yüklediğiniz tüm görseller yönetici onayından geçer ve sizin onayınız olmadan diğerleri bunu göremez. Resimler sekmesi alttaki görselde olduğu gibi görünmektedir.

Muhteşem bir profil sayfası

Kendini ve stilini yansıt. Arka plana beğendiğin bir Youtube videosu ekle veya sistemdeki arka plan görsellerinden birini seç. Herşey tek ekranda ve tüm detaylar göz kamaştırıcı. Mobil ve masa üstü ara yüzü birbirinden farklıdır.

Diğer üyelerin resimlerini sınırsızca görüntüle ve sağlıklı bir şekilde gizli kalmanın yollarını öğren 🙂

Aktif ve pasif partnerlerde hızlı bir artış…Kullanıcılarımızın büyük bir çoğunluğu anonim kullanıcı istemiyor. Bu, elbette resim yüklemek istemeyen, ve gizlilikten ötürü çekinen kullanıcılarımızı anlamadığımız anlamına gelmez. Bunun için özelden resim gönderme özelliğini bir sonraki güncelleme de ekleyeceğiz… Dilediğiniz gibi katılabilir ve tamamen anonim kalabilirsiniz de. Ancak aktif olmak sadece gizli kalmayı gerektirmiyor 🙂 Veya gizli kalmanın daha etkili yolları var. Hem de o kadar çok ki.. Etkili bir şekilde gizli kalmanın tüyoları 👈 bir ara bakarsın

Burası bir gay sohbet ve sosyalleşme sitesidir – Profil yazıları ve tanıtım iyi bir etkileşim için sohbet sitelerinde işe yarar dönüşler sağlar. 

Profilinizde yazacağınız açıklamalar kesinlikle makul şeyler olmalı. Küfür, argo sözler, iletişim numarası, websitesi gibi veya topluluğu rahatsız edecek bilgileri herkese açık profilinizde yayınlayamazsınız. Buna izin vermeye de yetkimiz yok zaten. Tek yetkimiz buna izin vermemek 🙂 Ve bizi bu sınırlarda zorlamasan iyi olur. Santim santim biraz daha açarak adminlere zorluk çıkarmayın… Hukuki destek almadığımız için dikkat lütfen 😉 Özelde kalması gerektiğini düşündüğünüz her türlü paylaşımın bilincini size bırakıyoruz. Lütfen Unutmayın burası bir Gay sohbet ve tanışma platformu. Seninle arkadaş olan herkese içeriğini özgürce gösterebilirsin…Bu senin özelin. Ve özelinde muhteşem bir topluluk oluşturmak sana kalmış.

Ayrıca sizinde kendi profilinizde açıklayıcı net bilgiler girmeniz beklenebilir. Lütfen bu önlemlerin, topluluğumuzu korumak ve çevrim içi varlığımızın devamlılığı çin önemli olduğunu göz önünde bulundurunuz. Burada herşey ücretsiz ve bununla alakalı tüm bilgiyi hakkımızda sayfasından edinebilirsin. Partner arayışında sana bir alternatif daha sunduk… Hemen şimdi hakkımızda sayfasına git ve tüm ayrıntıları keşfet

Kameralı gay sohbet özelliği hakkında tüm bildi bu linkte https://gayarkadaslik.net/2020/10/14/kamerali-gay-sohbet/

Gay sohbet sitesi AngelsTürkiye topluluğu büyüyor 💝🌈 Aşk için katıl

Google Play Ve AppStore’dan hemen indir👈

İnternet ortamında gay sohbet siteleri benzeri, her topluluk, diğer sanal ortamlarda olduğu gibi zamanla, kullanıcı açısından kendi şeklini alıyor. Örneğin Hornet gay sohbet sitesi eşcinsel genelevi gibi bir uygulama iken 🤣 Grindr veya Scruff gibi uygulamalar ise üyelere Hornet kadar kolaylık sağlamıyor ve daha özel ve daha kaliteli toplulukları barındırıyor diyebiliriz. Angelsturkiye aynı prensipte ilerlemektedir. E tabi sanal ortamda ciddi düşünen bir kitle oluşturmak, ciddi düşünen veya tek gecelik isteyenler den ibaret kişilerden oluşan topluluklar olduğundan çok net şekilde, ciddi düşündüğünü iddaa ettiğimiz bir kitle olup olmayacağı konusu biraz kısır bir döngüye dönüşüyor. Ancak bir çok diğer gay sohbet sitelerinin aksine AngelsTürkiye topluluğunda aldığımız ciddi önlemler sayesinde gecelik ilişki arayanlar ile kalıcı ilişki arayanları ayrıştırmak konusunda başarılı oluyor gibiyiz.

AngelsTurkiye gay sohbet sitesi üyelik doğrulama gerektiren bir sohbet sitesidir.

ücretsiz gay sohbet sitesi

Angelsturkiye modern tasarımı ile çok daha seçkin ve ayrıcalıklı özellikleri barından ve tamamen ücretsiz bir gay sohbet ve arkadaşlık sitesidir. Sitenin Tüm özelliklerini kullanabilmek için tüm üyelerimizden üyeliklerini doğru bir mail adresiyle doğrulamaları gerekmektedir. Böylece robot üyeliklerin önüne geçmiş oluyoruz. Ayrıca tek gecelik ilişki arayışında olanlarında sitemizi ilk 24 saat kullanabilmelerine olanak vermiş oluyoruz. Çünkü başlangıç aşamasında doğal olarak kimsenin niyetini bilemiyoruz. Aldığımız bu basit önlemlerle daha ciddi bir gay sohbet platformu oluşturabileceğimizi düşünüyoruz. Diğer bir çok gay sohbet sitesinin aksine AngelsTurkiye gay sohbet sitesi bir kere üye olup bir daha hiç gelmeyen kişileri üyelerinin toplam sayısı olarak değerlendirmez. Üyeliğini etkinleştirmiş gerçek kişileri sayıyoruz.

Sohbete odalarımızda ilk 24 saatini iyi değerlendir. Kalmak istersen üyeliğini onaylaman gerekmektedir.

Özel resimlerinizin özelde kalması gerekmektedir.

Kullanıcılarımızın rahatı ve özel hakları şimdilik İlk önceliğimiz. Özelden canlı sohbet kanalları kullanımına veya iletişiminize kesinlikle müdahale etmiyoruz. Ancak herkese açık resimleriniz konusunda özelde kalması gerektiğini düşündüğünüz görseller konusunda dikkatli olunuz. Tüm görseller yönetici onayından geçer.

Diğer üyelerin resimlerini görüntüleme

Kullanıcılarımızın büyük bir çoğunluğu anonim kullanıcı istemiyor. Bu elbette resim yüklemek istemeyen, ve gizlilikten ötürü çekinen kullanıcılarımızı anlamadığımız anlamına gelmez. Ancak burada çoğunluğun isteği gereği resimsiz üyelerin diğer kullanıcıların resimlerini tam boy olarak görmelerine izin verilmemektedir. Bu önlem, herkese açık fotoğraf yükleyen kullanıcılarımızın bu sohbet sitesinde, kendilerinin ki gibi açık ve net profilleri görme hakkı ile çelişeseceginden aldığımız küçük önlemlerden birileri. Kullanıcılarımızın büyük bir çoğunluğu anonim kullanıcı istemiyor.

Profil yazıları ve tanıtım

Profilinizde yazacağınız açıklamalar kesinlikle makul şeyler olmalı. Küfür, argo sözler, iletişim numarası, websitesi gibi veya topluluğu rahatsız edecek bilgileri herkese açık profilinizde yayınlayamazsınız.

Ayrıca diğer kullanıcıların tanıtım yazılarını okumak için sizinde kendi profilinizde açıklayıcı net bilgiler girmeniz gerekebilir. Lütfen bu önlemlerin, topluluğumuzu korumak ve çevrimiçi varlığımızın devamlılığı çin önemli olduğunu göz önünde bulundurunuz.

Herşey normal ise profilin fotoğrafların onaylanır ve sohbet sitesi projemizi sınırsızca kullanabilirsiniz. Aradığınızı bulmanız dileğiyle…

06 nisan 2022 tarihinde güncellenmiştir