Sevgili arayanlar için duyurulur

Gay arkadaşlık ve sohbet sitesi AngelsTurkiye sen aşkı bul diye tasarlandı

Günübirlik veya tarifsiz sık ilişkilerden sıkıldınız mı? Daha ciddi düşünen insanların bir arada olduğu bir platform mu arıyorsunuz? Bunu söylüyoruz çünkü biliyoruz ki hayatında özel birinin olmasını istiyorsun. Dilersen eşcinsel erkeklerin sık partner değiştirmelerine istinaden yazdığımız konuya yazının sonundaki linkten gidebilirsin.

Ciddi gay ilişki arayışındaysanız AngelsTurkiye’nin modern ve rengarenk tasarımıyla kendinizi özgürce ifade etmeye var mısınız? Siteye üye olurken hayal ettiğin ilişkinin nasıl olmasını istediğini açık açık yaz veya nasıl bir sevgilin olmalı, olabildiğince açık ve net bir şekilde bahset.. Bahset ki ciddiyetini anlasınlar. Keza ağlamayana meme yok lafının altını çizmekte fayda var. E ağlamayın tabi 🙂  Bunun yerine en azından ne istediğinizi tam olarak belirtmek ilk basamak olacaktır.

AngelsTurkiye farklı olmak için çabalıyor

AngelsTurkiye sen aşkı bul diye var!

we_do_our_best_for_you_to_finf_love

Ciddi bir ilişki arayışında olmak kesinlikle utanılacak bir şey değil. Ve senin gibi düşünenlerin daha çok olduğu bir platform olmak için ince eleyip sık dokuyoruz. Peki ne yapıyoruz? Örneğin sisteme üye olan herkesin, eğer e-posta adresleriyle kaydolmuşlarsa, profillerini email aktivasyonu ile etkinleştirmelerini zorunlu hale getirdik. 3 gün içinde etkinleştirilmemiş hesaplar 3. günün sonunda zorunlu etkinleştirme ekranıyla karşılaşır. Bu süreçte 2 günlük bir süreçtir. Bu aşamada da üyeler, başka ve doğru bir e-posta adresi kullanarak, profillerini etkinleştirebilirler.Bu aşamada da etkinleştirilmeyen üyelikler belli bir zamanın ardından yükledikleri tüm resimleriyle birlikte sisteminizden tamamen silinir. Böylece aşk arayışıyla iletişimi olmayan kullanıcıları sistemden temizleyebiliyoruz. Sosyal medya hesabıyla üye olanlar (zaten doğrulanmış oldukları sosyal medya hesaplarıyla) aktivasyon engeline takılmazlar ve siteye parola ve veya kullanıcı hatırlamak zorunda kalmadan tek tıkla giriş yapabilirler.

Bu önlemi ciddi düşünen ve gerçek kullanıcılardan oluşan bir kitle oluşturmak için aldık. (Basitçe, gerçek kişiler ve gerçek etkileşim olması için)

Çünkü abartılmış ve doğruyu yansıtmayan üye sayılarıyla boy gösterisi yapan çoğu arkadaşlık sitesindeki üyelerin çok büyük bir bölümü rastgele hesaplar açıp bir daha geri dönmeyen üyelerden ibarettir. Bu kişiler benzeri arkadaşlık sitelerinin sözde üye sayısını oluşturan kuru kalabalıktan ibarettir. Ancak sonuç olarak, üye mi? Evet üye ancak bir kere kaydolup bir daha gelmeyen bir üye bir sitenin üye sayısını temsil etmemelidir. 150 bin üyenin 50 bini bir daha gelmiyorsa, 150 bin üye var demek ne kadar doğru olur? Biz bunun yerine 10 bin gerçek ve aktif ve bir o kadar da arayışında ciddi olan üye sayısını yeğleriz.

Project Angels Tamamen ücretsiz

Google AdSense Reklam ortaklığıyla sisteme entegre ettiğimiz ve kullanıcı deneyimini kesinlikle rahatsız etmeyen reklam yerleşimi ile yıllık server masraflarını karşılamak niyetindeyiz. Bu durum elbette temel masrafları aşacak hale geldiğinde çok minicik, çok cüzi bir rakamla ücretlendirmek durumunda kalabiliriz. En kötü ihtimalle 2 yıl kadar daha tamamen ücretsiz kalmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabaladığımızı aklınızda bulundurun lütfen

Hemen şimdi hakkımızda 👈 sayfasını ziyaret et. (sadece bilgisayardan açılır)

Özellikle Türkiye’de eşcinsel ilişkilerden bahsettiğimiz yazıya gitmek istersen alttaki linke tıkla  

Eşcinsel erkekler çok eşliliği mi tercih ediyor? Peki Ya aşk?

Gay sevgili arayanlar için ciddi gay arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye ile şansını değerlendir. Ama önce mutlaka yazıyı okumanız tavsiyedir. Ciddi ilişki konusunda yazdıklarımızı öncelikle bir oku.