Yeni nesil Gay arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye aşkı bulman için yapıldı.

Yeni nesil Gay arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye aşkı bulman için yapıldı.

Angelsturkiye: Türkiyenin en yeni gay arkadaşlık sohbet ve tanışma sitesi Senin için ve Türkiye’de yeni birşeyler sunmak için özgür ol kendin ol sloganıyla yola çıkalı yaklaşık 1 yıl oldu. Hali hazırda binlerce üye sayısına ulaşan Projemiz Türkiye’deki Lgbt arkadaşlık siteleri arasında modern mimarisi ve eşsiz hepsi bir arada modülleri ile tamamen bir ilk. Tamamen sana yakışan bir tasarım… Rengarenk ve cap canlı. Videolu görüşme sesli görüşme ve 3 boyutlu ilginç odaları ile yeni insanlarla tanışmanın farklı yollarını keşfet. Dilersen Arttırılmış gerçeklik ortamını deneyimleyebilir kalabalık arttığında tüm özelliklerin keyfini çıkarabilirsin.

Zira şimdilik hiç bir süre ve sınır olmaksızın tüm özellikler tamamen ücretsiz. Sen aşkı bul diye senin için en iyi gay arkadaşlık sitesini oluşturmak istedik. Ayrıca diğer sitelerden farklı olmasını da istedik ve senin için hem mobilde hem de masa üstünde muhteşem eğlenceli bir arkadaşlık sitesi oluşturduk. Hemen şimdi katıl ve kalabalığın artmasında katkın olsun. Tek yapman gereken doğru bir mail adresiyle kaydolmak ve gelecek kısmetleri beklemek.

Yüzde yüz gizli kalabileceğin mükemmel opsiyonlarımızı gözden geçirmeyi unutma. Kişisel verilerin bizim için en öncelikli konulardan birisi olduğu için projemiz güçlü bir SSL çözümü ile korunmaktadır. Türkiye’de böyle bir gay arkadaşlık sitesi Geleceğin arkadaşlık siteleri konseptinde olmaya aday. Dilersen projemiz sayesinde sende yenilikleri keşfet. Bir gay arkadaşlık sitesi için fazla abartılı mı geldi? Hemen girip keşfetmek sana kalmış.

Appstore (yakında yeniden) ve Google Play’de yerimizi aldık Türkiye’nin AppStore uygulama mağazasındaki ilk gay arkadaşlık uygulaması AngelsTurkiye Apple store mağazaından indirmek için mağazaya git linkine tıkla veya uygulama mağazasında Angelsturkiye yazarak aratabilirsin (apple store uygulaması güncelleme aşamasında şu an mağazada yok)

Aynı şekilde Google play den indirmek için mağazaya git linkine tıklayabilir veya Google play uygulama mağazasında aratabilirsin HEDEFİMİZ 10 BİN UYE SAYISINI GEÇELİ ÇOK OLDU 🙂 Senin için en iyisini yapmaya çalıştık… Türkiye’deki gay tanışma siteleri bazında en modern ve en kolay tasarım anlayışına sahip olan AngelsTurkiye senin için çok özel bir proje olmayı hedefliyor Hedefimiz 10 bin üye Sen yoksan bir eksiğiz.. Hemen katıl ve aşk için bir not bırak….

Aklında bulunsun! Aşkı senin gibi düşünenlerin olduğu yerde bulma ihtimalin daha yüksektir ilk hedefimiz 10 bin sınırına varmak üzereyiz… Yaşklaşık 8 bin küsür üyemiz var. Burası çok çok yeni… Tumblr Pinterest ve İnstagram daki tüm takipçilerimiz senin için potansiyel aşk olabilir… Bizi bu yolculukta yalnız bırakma… Pojemize katıl ve olası ihtimaller için notunu bırak. Herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa moderatörlerimiz ilk fırsatta soruna cevap verecekitr Seni de aramızda görmekten mutluluk duyacağız Ooooo bakin ne varmış yep yeni bir lgbt içerikli blog start up..! Konuyla ilgili bloglarımıza mutlaka buradan bir göz at gay arkadaşlık

  via Tumblr https://gayarkadaslik.tumblr.com/post/178399060603/angelsturkiye-angelsturkiye-türkiyenin-en

Bir diğer Tumblr yazısı: https://www.angelsturkiye.info/2018/08/lgbt-arkadaslk-sitesi-angelsturkiye.html