Androjen ne demek? Androjen kelimesiyle bu sıralar daha sık mı karşılaşıyorsunuz?

Adrojen erkek ne demek ? Androen Kadın ne demek? Androjen erkekler özellikle moda sektöründe bi hayli popüler olan iki cinsiyetli gibi görünen ve çoğunlukla biyolojik erkek veya bayan lgbt arkadaşlardan oluşan sözlük karşılığı çift cinsiyetli olan ama çift cinsiyetli derken eşcinsel demek istemeyen, görsel anlamda her iki cinsiyetin de anatomik veya bazı görsel özelliklerini taşıyan erkeklere veya kadınlara androjen denebilir. Alttaki yazıda özellikle birbirinden güzel androjen erkekler hakkında bilgi verilmiş. Ziyaret edeceğiniz yazı androjen erkek ve androjen nedir sorusunu ayrıntılı bir şekilde anlatmış.

Androjen demek travesti demek midir ?

Hayır! Androjen erkek travesti demek değildir. Androjenlik travestilikte olduğu gibi transseksüel bir yönelimde olan kişi veya diğer lgbt bireyleri temsil etmez. Travestilik bir yönelimdir ve travestiler çoğunlukla transseksüel yönelimde olan bireylerdir. Androjen olan bazı erkekler tamamen heteroseksüel biriside olabilir. Yukarıda da bahsedildiği üzere androjenik olmak herhangi bir cinsiyet veya yönelimi temsil etmez. Ancak tesadüfen çoğunluğunun lgbt olduğunu öne sürmek yanlış olmaz. Yazıda bir hayli ayrıntı verilmiş..

Özellikle en pahalı markaların yüzü olan ve özellikle son yıllarda moda dünyasını kasıp kavuran Androjen modelleri görmek istersen alttaki link sana göre..

Dikkat: Göreceklerin bayan modeller değiller. Tamamen biyolojik erkekler ve kız gibiler 🙂

Haute Couture Moda Dünyasında Cinsiyet Algısına Bambaşka Bir Bakış Bu Erkek Modeller Öyle böyle değil. Yeni nesil androjen erkek modeler cinsiyet algılarınızın ayarlarıyla oynayabilir Androjen ne demektir? Androjen kelimesinin sözlükteki karşılığı çift cinsiyetlidir. Yunan mitolojisinde ise hem kadın hem erkek olan bir varlıktır. Moda sektöründe Androjen model, kadın veya erkek olmayan… Devamını oku… → The post…

Androjen modeller : Haute Couture moda dünyasında — AngelsTurkiye blog üzerinden