lgbt_arkadaslik_sitesi.gif

AngelsTurkiye yepyeni bir lgbt arkadaşlık sitesidir. Cinsel tercihinizi ne olursa olsun gay lezbiyen biseksüel travesti herkese açık bu platform çok yeni ve çok farklı özelliklerle sizlere hizmet veriyor. Sistemdeki ”eşleşme modülü’ size profil bilgilerinizi doldurduktan sonra üyeler arasında en uygun partneri otomatik olarak önerir. Size en yakın kişileri gösterir ve bütün üyelerle dünyanın neresinde olursa olsun sesli ve görüntülü görüşebilirsiniz. Size bol miktarda resim yükleme opsiyonu sunması sistemin cömertliğini gösteriyor. Diğer eğlenceli özellikleri deneyimlemek için sistemde üyelik açmanız yeterlidir. Sisteme üye olmak sadece 20 saniye, üstelik bütün özellikler hiç bir ücret ödemeden herkese açık.

Sitemizin bazı özellikleri

Kameralı görüşme özelliği

Bu özellik ile sitedeki tüm üyelerle sesli ve görüntülü görüşebilirsin. Hiç bir ücret ödemeden uzun bir süre bu özellik tamamen ücretsiz. Bu özellik Türkiye’deki diğer Lgbt arkadaşlık sitelerinde olmayan bir özellik. Bu özellik ile AngelsTurkiye çok yenilikçi bir hamle yapmış diyebiliriz.  

Canlı akış

Sistemdeki muhteşem yerleşik sohbet paneli ile siteden ayrılmadan tek tıkla öze sohbet pencerene erişebilirsin. Çok hızlı ve akıcı çalışan sohbet paneli son derece sade ve kullanımı kolay. Canlı gay sohbet akışına erişmek için sisteme yaptığınız üyelik yeterli. Yeniden, ayrı bir giriş yapmanıza gerek yok. Sohbet esnasında kullanıcının profiline tek tıkla ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Adil bir platfrom

Sistem resim yükleme konusunda henüz bir sınır getirmemiş durumda. Yinede herhangi bir kötüye kullanım söz konusu olmaması gerekiyor. Ayrıca sistem dönem dönem bazı engeller koyuyor olabilir. Örneğin siteyi kullanabilmek için herhangi bir resim yükleme zorunluluğu yok, ancak başkalarının resimlerini görmek için bir resim yüklemeniz gereklidir. Bu durum zaman zaman değişiklik gösterebilir. Platfromun yeni olmasından ötürü, bu çözümü daha adil bir platfrom oluşturmak için bazen aktif ediyorlar. Yani fena değil… Ok

Eğlenceli basit oyunlar

Türkiyedeki Lgbt arkadaşlık sitelerinin geneline baktığımızda çokda yenilikçi diyebileceğimiz özellikler maalesef söz konusu değil. Anck AngelsTurkiye yep yeni bir anlayış ile yeni nesil bir lgbt arkadaşlık sitesi olacak gibi görünüyor. Dilersen sistemdeki bütünleşik oyunlar ile partnerlerinle veya birileri yoksa sistemdeki robot’a karşı oynayabilirsin. Alttaki resimde sistemdeki oyunları görebilirsiniz. Birileriyle tanışmanın ilginç bir yolu… Belki santranç oynamasını bilip bilmediğini merak ediyor olabilirsin. O halde partnerinle bir satranç maçına ne dersin ?

oyun_oyna

3 Boyutlu interaktif odalar

AngelsTurkiye Lgbt arkadaşlık sitelerinde ve dahi diğer heteroseksüel arkadaşlık sitelerinde bile olmayan ilginç özelliklerle geliyor. 3boyutlu sanal odalarda kendine istediğin bir sanal vücüt belirle ve olmak istediğin gibi görün. Dilersen sistemin istediği ölçülerdeki bir yüz resmini ayarladığın sanal bedene entegre edebilirsin. bir iki gif dosyası ekleyerek nasıl olduğunu görmenizi istedim.

Sinema Odası

Herkese seçtiğin bir videoyu izletebilirsin. Herkes orada olduğu zaman çok eğlenceli ve heyecan verici bir deneyim olacak.

angelsTurkiye_lgbt_arkadaslik_sitesi.gif
angelsTurkiye_lgbt_arkadaslik_sitesi_3_boyutlu_odalar.gif

Süper lüks yatta mehtap turu

Süper lüks bir yatta mehtap turu çok romantik bir deneyimdir. Mehtap turuna katıl ve belki aradığın aşkı orada bulursun. Sitemdeki onlarca odadan istediğini seçebilirsin. Her odada birbirinden farklı kişiler bulabilirsin. Herkes orada olduğu zaman eğlence ikiye katlanacak. Buna emi olabilirsin 🙂

angelsTurkiye_lgbt_arkadaslik_sitesi_3_d_rooms_night_tour_mehtap_turu.gif

Uygulamayı GooglePlay uygulama mağazasından indirmek istersen buradan gidebilirsin: Google Play

Kendini daha özgürce ifade edip yeni insanlar tanımak iyi olmazmıydı? Yukarıda bahsettiğimiz özelliklerin dışında diğer tüm özellikleri görmek için hemen üye ol! Dilersen fikirlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.